Chłopiec w Jerozolimie (1942)

Technika:olej, tektura
Wymiary:17 x 13 cm
20,5 x 16 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Wlastimil Hofmann | 1942"
Opisany na odwrocie: "Mulatek 1942"; "Jerozolima | 1942"