| Tytuł: | Polne kwiaty (praca dwustronna) |
| Technika: | akwarela, ołówek, papier |
| Wymiary: | 19,4 x 13,6 cm |
| Sygnowany l.d. monogramem: "WH" Sygnowany na odwrocie śr.d. monogramem: "WH" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |