Jerozolima (1942)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:13 x 8 cm
20 x 15 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofman | 1942"
Opisany na odwrocie: "Na placu | gdzie [nieczytelne] | Omer"