Ministrant w Nazarecie (1943)

Technika:tusz, ołówek, papier
Wymiary:14,2 x 8,3 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "19 WH 43"
Opisany śr.d.: "Nazaret"
Opisany na odwrocie: "Ministrant w Nazarecie | Palestyna | WH"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Jana Freundlicha.