| Tytuł: | Elegant | Boże Narodzenie - strojenie choinki (rysunek dwustronny) (1923) |
| Technika: | ołówek, papier |
| Wymiary: | 31 x 23 cm |
| Sygnowany monogramem i datowany l.d.: "19WH23" Widoczne przetarganie papieru l.g. (ok. 3 cm) oraz l.d. (ok. 0,5 cm). | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |