Elegant | Boże Narodzenie - strojenie choinki (rysunek dwustronny) (1923)

Technika:ołówek, papier
Wymiary:31 x 23 cm
Sygnowany monogramem i datowany l.d.: "19WH23"
Widoczne przetarganie papieru l.g. (ok. 3 cm) oraz l.d. (ok. 0,5 cm).