Portret mężczyzny w okularach

Technika:olej, tektura
Wymiary:39 x 66 cm
50,5 x 77,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.g.: "Wlastimil Hofman | Bonarka"
Lokalnie (śr.d.) widoczne niewielkie przetarcie malatury.