Morze Martwe (1943)

Technika:olej, karton
Wymiary:9,2 x 20,7 cm
20 x 31,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofman 1943"
Opisany na odwrocie: "Morze martwe | marzec 1943"