Rybacy w Tel Awiwie (1941)

Technika:olej, tektura
Wymiary:7,7 x 21,7 cm
18,5 x 32,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wlastimil Hofman"
Opisany p.d.: "Telaviv"
Na odwrocie szkic malarski mężczyzny z koniem.
Opisany na odwrocie: "62 Rybacy Tel Aviv | 1941"; "TEL AVIV | 1941 | RYBACY"
Śr.d. na licu widoczne niewielkie uszkodzenie podłoża.