BUCZEK Włodzimierz

BUCZEK Włodzimierz BIOGRAFIA

W dolinie

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:38 x 39 cm
48 x 50 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "BUCZEK"