PAWLAK Włodzimierz

PAWLAK Włodzimierz BIOGRAFIA

Dziennik (75A) (1997)

Technika:olej, płótno
Wymiary:24 x 18 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: “W. PAWLAK | DZIENNIK | 75A | 1997”