PAWLAK Włodzimierz

PAWLAK Włodzimierz BIOGRAFIA

Dziennik 116 K (2008)

Technika:olej, płótno
Wymiary:24 x 33 cm
49,4 x 58 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ | PAWLAK | DZIENNIK 116 K | 24 X 33 | 2008"