FLECK Wojciech

FLECK Wojciech BIOGRAFIA

Bukiet w czerwonym wazonie

Technika:olej, płótno
Wymiary:50,5 x 44 cm
56 x 49,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Woj. Fleck"