FLECK Wojciech

FLECK Wojciech BIOGRAFIA

Żółte kwiaty w wazonie

Technika:olej, płótno
Wymiary:36 x 32,5 cm
42 x 38 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Woj. Fleck"