WYSZKOWSKI

WYSZKOWSKI BIOGRAFIA

Łódź na wzburzonym Bałtyku (1936)

Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 84,5 cm
66,5 x 96 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.d.: "Wyszkowski 1936. | HEL"