GORLAK Zbigniew BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Lego Hau! Hau! (1997) |
| Technika: | litografia barwna, papier, ed. 7/23 |
| Wymiary: | 30 x 40 cm (wymiary grafiki) 36 x 45,3 cm (wymiary arkusza) |
| Sygnowana i datowana ołówkiem l.d.: "Gorlak 97" Opisana ołówkiem l.d.: "Lego Hau! Hau! litografia 7/23" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |