ZDOBYLAK Dawid

ZDOBYLAK Dawid BIOGRAFIA

Pejzaż zimowy we mgle (2021)

Technika:olej, płótno
Wymiary:76,5 x 93,5 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: "DZ (monogram wiązany) | 2021", "DAWID ZDOBYLAK | OLEJ NA PŁÓTNIE | "PEJZAŻ ZIMOWY WE MGLE""