LACHUR Zdzisław

LACHUR Zdzisław BIOGRAFIA

Z cyklu "Judaica" (2002)

Technika:olej, płyta
Wymiary:90 x 60 cm
103,5 x 73,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Z. LACHUR"
Opisany na odwrocie: "z cyklu - | - JUDAICA - | 2002 | mal. ZLachur"