LACHUR Zdzisław

LACHUR Zdzisław BIOGRAFIA

Chrystus (1990)

Technika:technika własna, płyta
Wymiary:47,5 x 37,5 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "Z. LACHUR 90"
Lokalnie, przy krawędziach obrazu, widoczne ubytki malatury.