Zenith BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zegarek kieszonkowy (1. poł. XX w.) |
| Technika: | złoto, metal |
| Wymiary: | 51 mm (średnica) |
mechanizm: numer 1641668, z kamiennymi łożyskami, balansem kompensacyjnym, włosem Bregueta oraz precyzyjną regulacją dokładności chodu koperta: numer 124817, złoto 14k, giloszowana dekiel wewnętrzny: numer 124817; sygnowany, z przedstawieniem medali zdobytych przez firmę Zenith tarcza: metalowa, giloszowana, z sekundnikiem wskazówki: oryginalne szkło: akrylowe Stan zachowania: mechanizm w stanie dobrym | |