Zenith

Zenith BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy (1. poł. XX w.)

Technika:złoto, metal
Wymiary:51 mm (średnica)
mechanizm: numer 1641668, z kamiennymi łożyskami, balansem kompensacyjnym, włosem Bregueta oraz precyzyjną regulacją dokładności chodu
koperta: numer 124817, złoto 14k, giloszowana
dekiel wewnętrzny: numer 124817; sygnowany, z przedstawieniem medali zdobytych przez firmę Zenith
tarcza: metalowa, giloszowana, z sekundnikiem
wskazówki: oryginalne
szkło: akrylowe

Stan zachowania: mechanizm w stanie dobrym