GŁÓD Zenon

GŁÓD Zenon BIOGRAFIA

Pieta

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:31 x 18 x 13 cm
Sygnowany na podstawie: "GŁÓD ZENON | PASZYN 179"

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.