GĄSIENICA-ROJ Zofia

GĄSIENICA-ROJ Zofia BIOGRAFIA

Przy ognisku (1978)

Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:28,7 x 36,7 cm (w świetle oprawy)
34 x 42 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Z. GĄSIENICA - ROJ"; p.d.: "ZAKOPANE 1978"

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.