JÓZEFCZYK Zygmunt

JÓZEFCZYK Zygmunt BIOGRAFIA

Zimowy pejzaż (1932)

Technika:olej, tektura
Wymiary:18,5 x 27,5 cm
37 x 46 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: "Z Józefczyk 32"