JÓZEFCZYK Zygmunt

JÓZEFCZYK Zygmunt BIOGRAFIA

Hetka - głowa wyżła (1922)

Technika:olej, tektura
Wymiary:29 x 35 cm
36 x 41 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Z. Józefczyk 22."
Opisany l.d.: "Hetka"