LANGMAN Zygmunt BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Syrena |
| Technika: | brąz na kamiennej podstawie |
| Wymiary: | 56,5 x 19,5 x 19 cm (z podstawą) |
| Sygnowana: "ZLangman" PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - dar od Bogusława Langmana, syna artysty. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |