LANGMAN Zygmunt

LANGMAN Zygmunt BIOGRAFIA

Syrena

Technika:brąz na kamiennej podstawie
Wymiary:56,5 x 19,5 x 19 cm (z podstawą)
Sygnowana: "ZLangman"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- dar od Bogusława Langmana, syna artysty.