WIERCIAK Zygmunt

WIERCIAK Zygmunt BIOGRAFIA

Żydzi (1942)

Technika:gwasz, akwarela, karton
Wymiary:34,2 x 24,5 cm
42,5 x 32,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "Z.M. Wierciak. 942."