51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
SETKOWICZ Adam
LOT 33 | ID: 051033 |
SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Jadą, jadą sanie |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 16 x 32 cm 23 x 38 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz" Na odwrocie pieczątka: "ZBIOROWA WYSTAWA OBRAZÓW MALARZY POLSKICH" P.d. widoczne zabrudzenie podłoża. | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Estymacja: | 2000 - 4000 zł |