51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam
LOT 33
ID: 051033

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Jadą, jadą sanie
Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:16 x 32 cm
23 x 38 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
Na odwrocie pieczątka: "ZBIOROWA WYSTAWA OBRAZÓW MALARZY POLSKICH"
P.d. widoczne zabrudzenie podłoża.
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:1800 zł
Estymacja:2000 - 4000 zł
złóż zlecenie