51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
SETKOWICZ Adam
LOT 32 | ID: 051032 |
SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zima - przejazd saniami polną drogą |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 28,5 x 48 cm 41 x 61 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz" | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Estymacja: | 3000 - 5000 zł |