51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
MANDELBAUM Efraim
LOT 65 | ID: 051065 |
MANDELBAUM Efraim BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Targ gęsi |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 45,5 x 55 cm 57 x 65,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "MANDEL" Widoczne zabrudzenie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Estymacja: | 2000 - 4000 zł |