51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

MANDELBAUM Efraim

MANDELBAUM Efraim
LOT 65
ID: 051065

MANDELBAUM Efraim BIOGRAFIA

Tytuł:Targ gęsi
Technika:olej, płótno
Wymiary:45,5 x 55 cm
57 x 65,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "MANDEL"
Widoczne zabrudzenie malatury.
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:1500 zł
Estymacja:2000 - 4000 zł
złóż zlecenie