51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
BROŻEK Eugeniusz
LOT 146 | ID: 051146 |
BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Brat Albert (1999) |
| Technika: | akryl, płótno |
| Wymiary: | 58 x 46 cm |
| Sygnowany i datowany p.d.: "E. Brożek. 99r." Opisany na blejtramie oraz na odwrocie płótna. | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Estymacja: | 4000 - 5000 zł  |