51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
BROŻEK Eugeniusz
LOT 145 | ID: 051145 |
BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kolędnicy |
| Technika: | akryl, płótno |
| Wymiary: | 38 x 50 cm 40,5 x 52,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "E. Brożek" Opisany na blejtramie. | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł  |