51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
TUKAN-WOLSKI Eugeniusz
LOT 121 | ID: 051121 |
TUKAN-WOLSKI Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż ze wzgórzem |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 52 x 65 cm 60,6 x 73,7 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany l.d.: "tukan XII" | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Estymacja: | 4000 - 6000 zł  |