51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
PĘKSOWA Ewelina
LOT 147 | ID: 051147 |
PĘKSOWA Ewelina BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pokłon Trzech Króli (1978) |
| Technika: | malarstwo na szkle |
| Wymiary: | 39,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy) 46 x 37 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "EPęksowa 1978" Opisany na odwrocie: "Ewelina Pęksowa | ZAKOPANE" Na odwrocie dedykacja autorska z 1982 roku. | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł  |