51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

PĘKSOWA Ewelina

PĘKSOWA Ewelina
LOT 147
ID: 051147

PĘKSOWA Ewelina BIOGRAFIA

Tytuł:Pokłon Trzech Króli (1978)
Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:39,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy)
46 x 37 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "EPęksowa 1978" Opisany na odwrocie: "Ewelina Pęksowa | ZAKOPANE" Na odwrocie dedykacja autorska z 1982 roku.
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:2000 zł
Estymacja:3000 - 4000 zł
złóż zlecenie