51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
PANEK Jerzy
LOT 104 | ID: 051104 |
PANEK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Niewidomi erotomani (1993) |
| Technika: | akwaforta, papier, E/A |
| Wymiary: | 31 x 49,5 cm 57 x 76 cm (z oprawą) |
| Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "Panek 1993." Opisana ołówkiem l.d.: "E.A"; "Niewidomi erotomani" Praca reprodukowana w katalogu "Jerzy Panek. Grafika 1993-1996 w 80. rocznicę urodzin", Jan Fejkiel Gallery, Kraków 1998, s. 13. | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Estymacja: | 2000 - 3000 zł  |