51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

PANEK Jerzy

PANEK Jerzy
LOT 104
ID: 051104

PANEK Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Niewidomi erotomani (1993)
Technika:akwaforta, papier, E/A
Wymiary:31 x 49,5 cm
57 x 76 cm (z oprawą)
Sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: "Panek 1993."
Opisana ołówkiem l.d.: "E.A"; "Niewidomi erotomani"

Praca reprodukowana w katalogu "Jerzy Panek. Grafika 1993-1996 w 80. rocznicę urodzin", Jan Fejkiel Gallery, Kraków 1998, s. 13.
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:1800 zł
Estymacja:2000 - 3000 zł
złóż zlecenie