51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
PANEK Jerzy
LOT 103 | ID: 051103 |
PANEK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Autoportret (1986) |
| Technika: | flamaster, papier |
| Wymiary: | 30 x 26 cm (w świetle passe-partout) 47 x 42 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Panek 86" | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Estymacja: | 2000 - 3000 zł  |