51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy
LOT 51
ID: 051051

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Sanna nocą
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
61,5 x 81 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Jerzy Potrzebowski"
Na odwrocie częściowo zachowana metka z opisem obrazu.
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:6000 zł
Estymacja:8000 - 12000 zł
złóż zlecenie