51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

SUDER Stanisław Jerzy

SUDER Stanisław Jerzy
LOT 139
ID: 051139

SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Polna droga
Technika:olej, płyta
Wymiary:24,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy)
40,5 x 47,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S.J. Suder"
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:1000 zł
Estymacja:1500 - 2000 zł
złóż zlecenie