51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
SUDER Stanisław Jerzy
LOT 136 | ID: 051136 |
SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ptaki cudaki |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 9 x 15,2 cm (w świetle oprawy) 19,2 x 25,2 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "S.J. Suder" | |
| Cena wywoławcza: | 800 zł |
| Estymacja: | 1500 - 2000 zł  |