51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
SUDER Stanisław Jerzy
LOT 137 | ID: 051137 |
SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | "Wulkan" z cyklu "Ptaki cudaki" |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 22 x 22 cm 24,3 x 24,3 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "S.J. Suder" Na odwrocie certyfikat autorski. | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Estymacja: | 1500 - 2000 zł  |