51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
HOLZMÜLLER Juliusz
LOT 35 | ID: 051035 |
HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | O zachodzie słońca (1917) |
| Technika: | akwarela, gwasz, karton |
| Wymiary: | 25 x 34 cm 19 x 28 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Juliusz Holzmüller | 1917." | |
| Cena wywoławcza: | 1700 zł |
| Estymacja: | 2000 - 3000 zł |