51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
HOLZMÜLLER Juliusz
LOT 34 | ID: 051034 |
HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Jeździec z chartami (1920) |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 27,3 x 40 cm (wymiary pracy) 33 x 47 cm (wymiary arkusza) 39,5 x 53,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Juliusz Holzmüller | 1920" | |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł |