51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

HOLZMÜLLER Juliusz

HOLZMÜLLER Juliusz
LOT 34
ID: 051034

HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA

Tytuł:Jeździec z chartami (1920)
Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:27,3 x 40 cm (wymiary pracy)
33 x 47 cm (wymiary arkusza)
39,5 x 53,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Juliusz Holzmüller | 1920"
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:2400 zł
Estymacja:3000 - 4000 zł
złóż zlecenie