51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
SZEWCZENKO Konstanty
LOT 63 | ID: 051063 |
SZEWCZENKO Konstanty BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Rabin studiujący księgę |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50,3 x 40,3 cm 61 x 50,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "K. SZEWCZENKO" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł  |