51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
LESZKO Ludwik
LOT 20 | ID: 051020 |
LESZKO Ludwik BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Górski potok (1931) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 69,5 x 104 cm 76 x 108 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Leszko | 1931" Widoczny ubytek malatury w prawym dolnym narożniku oraz wygięcie podłoża. | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł  |