51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
POCIECHA Michał
LOT 36 | ID: 051036 |
POCIECHA Michał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Mgły nad pastwiskiem |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier |
| Wymiary: | 37 x 53,5 cm (w świetle passe-partout) 53,5 x 70 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M Pociecha" | |
| Cena wywoławcza: | 3200 zł |
| Estymacja: | 4000 - 5000 zł |