51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
FILIPKIEWICZ Mieczysław
LOT 37 | ID: 051037 |
FILIPKIEWICZ Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zima w Tatrach |
| Technika: | akwarela, gwasz, pastel, tektura |
| Wymiary: | 34,5 x 50 cm 42,5 x 59 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ" | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Estymacja: | 3000 - 4000 zł |