51. Aukcja Dzieł Sztuki

3 lutego (wtorek) 2026 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów

FILIPKIEWICZ Mieczysław

FILIPKIEWICZ Mieczysław
LOT 37
ID: 051037

FILIPKIEWICZ Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Zima w Tatrach
Technika:akwarela, gwasz, pastel, tektura
Wymiary:34,5 x 50 cm
42,5 x 59 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ"
Licytuj przez OneBid
Cena wywoławcza:2800 zł
Estymacja:3000 - 4000 zł
złóż zlecenie