51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
FILIPKIEWICZ Mieczysław
LOT 38 | ID: 051038 |
FILIPKIEWICZ Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wiosna |
| Technika: | gwasz, akwarela, tektura |
| Wymiary: | 46,5 x 33 cm 50,5 x 37 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "FILIPKIEWICZ MIECZYSŁAW" Opisany ołówkiem na odwrocie: "No 14 | Wiosna | MieczysławFilipkiewicz" | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Estymacja: | 2000 - 3000 zł |