51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
KRZYŻAK Mieczysław
LOT 4 | ID: 051004 |
KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Atak wilków na pędzące sanie |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 69 x 89 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak" | |
| Cena wywoławcza: | 3200 zł |
| Estymacja: | 4000 - 6000 zł  |