51. Aukcja Dzieł Sztuki
Na liście obiektów znalazło się 150 prac polskich artystów
HADZIEWICZ Rafał
LOT 64 | ID: 051064 |
HADZIEWICZ Rafał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret Błażeja Głowackiego |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 61 x 50 cm |
| Opisany na odwrocie: "Błażej Głowacki w 67 ro: ży: swego | [nieczytelne] Anastazyi z Głow | [nieczytelne] p Raf. Hadziewicz" Obraz po historycznej konserwacji; widoczne uzupełnienia malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 3400 zł |
| Estymacja: | 4000 - 5000 zł |